Realizacje

Zapraszamy do przejrzenia niektórych naszych realizacji.

Umowy

Umowy

Na podstawie danych wypełnionych przez użytkownika w specjalnym formularzu jest generowana umowa zlecenie lub dzieło wraz z dodatkowymi dokumentami. W panelu jest ewidencja wszystkich umów z opcją cykliczności.
Użyte technologie: PHP, PostgreSQL, HTML, CSS, JavaScript

Monitoring pozycji

Monitoring pozycji

System monitorujący pozycje klientów w wyszukiwarce Google. Na chwilę obecną codzienny monitoring obejmuje kilkadziesiąt tysięcy fraz kluczowych. Dostępne są rozległe raporty umożliwiające kontrolę skuteczności pozycjonowania strony.
Użyte technologie: PHP, PostgreSQL, Node.js

Rejestrator czasu pracy

Rejestrator czasu pracy

System komunikujący się z czytnikami kart umieszczonymi przy drzwiach wejściowych firmy. W panelu użytkownika na bieżąco można monitorować czas spędzony w pracy (lub jego braki) oraz posiadany urlop. Przełożeni dostają raporty emailowe przy pomocy których kontrolują pracowników.
Użyte technologie: PHP, PostgreSQL

Share Video

Share Video

Stworzenie serwisu działającego jako hosting plików video. Wykorzystywana jest infrastruktura złożona z kilku serwerów dedykowanych.
Użyte technologie: PHP, MySQL

System dla biura księgowego

System dla biura księgowego

Wielojęzyczne narzędzie do fakturowania i księgowości online. Pozwala umieszczać dokumenty bezpośrednio przez klientów biura księgowego. Dodatkowo wyświetlane są wszystkie ewidencje oraz raporty finansowe. System łączy się z dwoma programami z których korzysta biuro księgowe.
Użyte technologie: PHP, PostgreSQL

Zaawansowana rejestracja czasu pracy

Zaawansowana rejestracja czasu pracy

System rejestrujący czas pracy w oparciu o aktywność na komputerze i telefonie. Algorytmy przypisują każdą aktywność (pisanie tekstu/emaila, praca na dedykowanych programach, telefony, smsy) do konkretnego projektu klienta, dzięki czemu możemy określić rentowność zlecenia jak i wydajność pracowników.
Użyte technologie: PHP, PostgreSQL (aplikacja sterująca), AutoIt (aplikacja na komputer), Java (aplikacja mobilna)

System zarządzania

System zarządzania

Stworzenie systemu zarządzania pracownikami korzystającymi z tabletów. Panel posiada funkcje synchronizacji danych z urządzeniem mobilnym i wyświetlania danych na bieżąco. Ogólne funkcjonalności to: zarządzanie pracownikami i urządzeniami, a także wgrywanie audytów i wyświetlanie raportów.
Użyte technologie: PHP, PostgreSQL, Javascript

Napisy do filmów i seriali

Napisy do filmów i seriali

Stworzenie serwisu umożliwiającego użytkownikom dodawanie napisów (tłumaczeń) do filmów i seriali. Dodatkowe podstrony to „Aktualnie tłumaczone” i „Poszukiwane tłumaczenia”. Został też zastosowany system oceniania napisów i rankingu użytkowników.
Użyte technologie: PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript (fw. Bootstrap i jQuery)

Filmy i seriale

Filmy i seriale

Napisanie skryptu dla strony z filmami i serialami online, dodatkowo stworzenie skryptu dodającego automatycznie nowe materiały z innej strony.
Użyte technologie: PHP

Zamówienia i faktury

Zamówienia i faktury

Stworzenie platformy do obsługi faktur i zamówień dla firmy sprzedającej w Polsce i za granicą. Skrypt jest zintegrowany z PayPal API.
Użyte technologie: PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript (fw. Bootstrap)

AlleKod

AlleKod

Stworzenie serwisu obsługującego automatyczne pobieranie zamówień z Allegro.pl (API) i wysyłanie cyfrowych towarów na email od razu po zakupie.
Użyte technologie: PHP, HTML, CSS, JavaScript

Teksty Piosenek

Teksty Piosenek

Wykonanie strony z tekstami do piosenek. Dodatkowo stworzenie skryptu dodającego automatycznie nowe materiały z innej strony.
Użyte technologie: PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript (jQuery).

Pobieranie bez logowania

Pobieranie bez logowania

Stworzenie serwisu umożliwiającego pobieranie plików z serwisu chomikuj.pl bez logowania się na konto i wykupowania transferu. Do naszych zadań należało napisanie skryptu oraz uruchomienie infrastruktury składającej się z kliku serwerów VPS.
Użyte technologie: PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript (fw. Semantic-UI)

Bot The Crims

Bot The Crims

Stworzenie bota imitującego ruchy klawiaturą i myszką w celu automatyzacji gry w The Crims.
Użyte technologie: JavaScript, AutoIt